Онлайн замовлення цілодобово!
Шоу рум
м. Тернопіль, вул. Львівська 10
Пн.- Пт.: 9.30 - 16.00
Сб., Нд.: Вихідний
при купівлі від 2000 грн.
(не поширюється на наложений платіж)
до Дня народження!!!
Артикул: 084
Доступність: У наявності
Крем для тіла ідеально підходить для догляду за чутливою та сухою шкірою, він швидко вбирається, живить, зволожує, пом'якшує, оживляє та заспокоює шкіру, знімає лущення робить її ніжною, гладкою та бархатистою, залишаючи чудове відчуття комфорту, на максимально тривалий термін.
Натуральні олії у складі крему відновлюють ліпідний захисний бар'єр шкіри, запобігаючи втраті вологи, підтримують природні процеси клітинного оновлення і запобігають старінню шкіри. А приємний ненав'язливий запах подарує справжню насолоду. Підходить для щоденного застосування. Крем гіпоалергенний, підходить навіть малюкам.
Склад: дистильована вода (Aqua), нерафінована олія кокоса, олія ши ( каріте), нерафіноване какао масло, мигдальна олія, оливковий емульгатор, Д-пантенол, підтягуючий фітокомплекс( листя гінкго білоба, листя рускусу, ладан, листя чаю зеленого, листя червоного винограду, гідролізат протеїнів шиітаке, сої, мигдалю, бета-глюкан, біозолото, колаген), комплекс вітамінів AEF, алантоїн, органічний консервант Nipaguard® SCE, харчовий ароматизатор.
Термін придатності: 12 місяців.
Я люблю запах кокосу у косметиці для тіла, але, на жаль, у цьому кремі він жахливий(дуже різкий і змішаний з чимось іншим). Навіть чоловік висловлює своє невдоволення після того, як я нанесу цей крем на себе(типу що за неприємний запах). До того ж він дуже плотний, не зручно наносити. З точки зору зволоження і живлення працює ок.
Крем хорошо питает кожу, тело становится приятным на ощупь. Запах сначала резкий , потом остаются нотки кокоса. В зимнее время спасает от сухости кожи!)
Кайфую от этого крема для тела!!! А запах просто бомба!
Очень хорошо увлажняет кожу и при этом не вызывает привыкания что случается при использовании масмаркетовских кремов!! Кто знает тот поймёт. Когда на следующий день кожу стягивает очень сильно((((
Этот крем на все 100% справляется со своей работой!! Обязательно закажу еще!
Крем сложнова -то наносить, он плохо распостраняется, но увлажняет кожу нормально. Меня смутило присутсвие в креме каких-то кусочков(выглядят как мыло). Запах после нанесения меняется(мне похож на запах сырого теста для булочек).
Отличный крем! Очень приятный, использую после душа, быстро впитывается , кожа после него естественно увлажнённая и шелковистая. Спасибо вам за такие замечательные продукты.